درباره ما

درباره ما

گروه تجاری “فرست لاکچری” از سال 1372 با هدف ارایه خدمات مد و پوشاک برای اقایان شروع به فعالیت کرده و در طی سالیان دراز توانسته جایگاه خود را در بین تولید کنندگان داخلی پوشاک حفظ و ثابت کند و تمام تلاش خود را در جهت حفظ رضایت مشتریان عزیز انجام داده . ما مفتخریم که در طی سالها توانسته ایم تیم تخصصی متشکل از سیصد پرسنل اعم از طراح مد و متخصص دوخت و تیم مدیریتی قوی فروش و هم چنین بالغ بر سی نمایندگی فروش  در سر تا سر کشور را گرد هم اوریم تا برای شما سهولت در دسترسی  و کیفیت درارایه را به ارمغان بیاوریم . مفتخریم که خدمت گذار شما باشیم .

حقایق جالب

  • پوشاک

    آنچه بر تن می‌پوشند را پوشاک یا تن‌پوش می‌گویند. پوشاک، بدن را از گرما و سرما و دیگر مخاطرات موجود در طبیعت حفظ می‌کند. همچنین پوشاک می‌تواند برای راحتی، حجب و حیا و نیز برای ایمنی استفاده شود. پوشیدنی‌ها همچنین می‌توانند نشان دهندهٔ باورهای مذهبی، فرهنگی و دیگر معانی اجتماعی باشند. امروزه و در قرن ۲۱ استفاده از پوشاک بیشتر به خاطر پیروی از مد و شیک‌پوشی است تا به خاطر راحتی و دیگر استفاده‌های آن.

  • اثر لباس در گرم ماندن بدن

    لباس، هوای مجاور پوست را محبوس می‌کند و از این راه ضخامت ناحیهٔ اختصاصی هوا در مجاورت پوست را افزایش و جریان هوا را کاهش می‌دهد. در نتیجه میزان دفع حرارت از بدن بوسیلهٔ هدایت شدیداً کاهش می‌یابد. لباس‌های معمولی میزان دفع حرارت را به حدود نصف حالت عریان کاهش می‌دهند. برای لباس‌های مخصوص مناطق قطبی این نسبت به یک ششم می‌رسد..

  • کارشناسان چه میگویند؟

    به عقیده بسیاری از متخصصان ، اثربخشی تمرین به طور مستقیم به کیفیت لباس ورزشی بستگی دارد. می توانید لباس های مد روز بپوشید ، از آرم های گلدوزی شده باکیفیت آن ها روی تیشرت استفاده کنید یا از یک الیاف مصنوعی شیک و محکم استفاده کنید. اما اگر لباس ورزشی راحت ندارید ، پس همه اینها برای چیست؟

تیم ما

محمد رشیدی

مدیر

سعید رشیدی

مدیر

مرتضی پیوند

مدیر

محمد حسینی

مدیر

بیش از یک بار در این فروشگاه لباس سفارش دادیم

همه با کیفیت عالی ، تحویل به موقع و بدون تقلب! من به همه کسانی که شک دارند توصیه می کنم ازاین فروشگاه بخرند .شما نه تنها از کیفیت محصول وزمان تحویل راضی خواهید بود، همچنین از برخورد کارمندان نیز راضی خواهید بود

محمد علی زاده

همیشه از این فروشگاه خرید میکنم و تابحال از این تصمیم پشیمان نشده ام

از کیفیت اجناس خریده شده، قیمت و پشتیبانی بسیار راضی ام

عسگری

با توجه به قیمت و کیفیت از این ببعد این برند رو برای استفاده انتخاب میکنم

از بابت کیفیت اجناسی که تهیه کردم راضی هستم ،همچنین از کیفیت پشتیبانی پس از خرید

حمید رضایی

برای ارایه خدمات بهتر به مشتریان برنامه بلند مدتی برای افزایش تعداد نمایندگی های خود در سر تا سر کشور و همچنین کشورهای همسایه داریم . علاقه مندان به هم کاری میتوانند برای اگاهی از شرایط با ما تماس بگیرند

با ما در ارتباط بمانید

powered by mpco